Żninski ŻDK

Moderatorzy: stanislaw_t, magdalena

Tomasz

Re: Żninski ŻDK

Postprzez Tomasz » 13 gru 2015, o 14:21

IP: 109.243.142.12

Fajnie że szykują się zmiany w ŻDK może nowy dyrektor przyciągnie młodzież do domu kultury, bo ten to tylko młodych z tej instytucji przeganiał

wolnyodtomasza

Postprzez wolnyodtomasza » 28 gru 2015, o 20:09

IP: 46.113.121.150

Ucieszyła mnie nowina że będzie zmiana na stanowisku dyrektora ŻDK może wreszcie dom kultury będzie instytucją przyjazną dla wszystkich a nie tylko dla wybrańców dyrektora. Życzę barcinianom żeby dali radę wytrzymać ten repertuar proponowany przez tego faceta Zapomnijcie o disco-polo)

aldona

Postprzez aldona » 29 gru 2015, o 16:56

IP: 83.23.110.99

Żadna zmiana na tym stanowisku nie doprowadzi Was do orgazmu! Potraficie tylko narzekać! Tak było- jest- i będzie, niezależnie od tego kto obejmie ten fotelik!

DAda

Postprzez DAda » 30 gru 2015, o 19:06

IP: 83.8.55.68

[quote="aldona"]Żadna zmiana na tym stanowisku nie doprowadzi Was do orgazmu! Potraficie tylko narzekać! Tak było- jest- i będzie, niezależnie od tego kto obejmie ten fotelik![/quote]
Masz racje,żadna zmiana nie zadowoli maruderów,oni zawsze na wszystko narzekają, choćby sam PAN JEZUS zstąpił z niebios. Żniniak to określony gatunek człowieka któremu ciągle żle, ale może sam wziąłby się do roboty,ale nie bo mu za to nie zapłacą,ale będzie komentował do upadłego.Choć jestem stąd to nie cierpię tego zakłamania i obłudy.Teraz będzie "świetnie" disco polo będzie na każdym koncercie,a tak na marginesie miasto tylko na tyle stać. Uważam że Pan Gronet i tak miał cierpliwość anielską.Ten człowiek w Barcinie rozwinie skrzydła,każdy wie że Barcin ma więcej środków.Zazdroszczę im, a nam,no cóż,sami tak chcieliśmy.

HAha

Postprzez HAha » 30 gru 2015, o 20:45

IP: 46.113.29.102

KTO MIECZEM WOJUJE OD MIECZA GINE. WYRZUCAŁ PRACOWNIKOW PAN GRONET BO ZA NISKI POZIOM MIELI TO TĄ SAMĄ MIARKĄ ZMIERZYŁ GO BURMISTRZ, A ZE Z NIEGO CWANY LIS TO ZNALAZŁ FURTKĘ I SPIERNICZA DO BARCINA. TYLKO GDZIE SIĘ PODZIEJE JAK TAM GO PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ ROZGRYZĄ

krys

Postprzez krys » 31 gru 2015, o 12:35

IP: 83.20.48.247

Pan Gronet powinien wszystkich pozwalniać po za Panem Michałem, który z wielkim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę! Powinien zrobić taki porządek jak Burmistrz u siebie!

Danka

Postprzez Danka » 29 sty 2016, o 20:16

IP: 46.113.73.220

Nareszcie Żnin wolny od Groneta huraaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dresiarek

Postprzez dresiarek » 30 sty 2016, o 00:57

IP: 83.20.244.119

no i co teraz ? myslisz ze bedzie lepiej? hahahahhahha

Iza

Postprzez Iza » 30 sty 2016, o 14:19

IP: 46.113.60.91

A ja myślę że bez Groneta będzie lepiej :):):) to był w moim odczuc iu człowiek, który nie znosił sprzeciwu i tylko jego zdanie miało sie liczyć i nie ważne było dla niego czy jest zapotrzebowanie na to co on proponuje czy nie on tak chce i tak ma być. Oczywiście dużo będzie zależało od Burmistrza kto będzie nowym dyrektorem i czy ta osoba będzie otwarta na ludzi..... Szkoda tylko tego co było fajne w domu kultury a co wyimaginowane aspiracje dyrektora bezpowrotnie zniszczyły ( chodzi mi tu o sekcje, które działały w domu kultury)

Eloelo

Postprzez Eloelo » 1 lut 2016, o 23:08

IP: 109.243.40.241

Obejrzałam wiadomości ITV z gminy i na końcówce był fragment z pożegnania Groneta. Rozśmieszyły mnie te szlochy pracownic, a zwłaszcza trzęsąca się bródka księgowej. Wyglądało to tak jakby były nad mogiłą.....A może boją się że nowy dyrektor zrobi czystkę...... i o co się martwią przecież ostatecznie mogą iść za swoim guru do Barcina....

Hela

Postprzez Hela » 7 lut 2016, o 22:21

IP: 83.21.204.93

Kupiłam bilety i wybrałam się na kabaret do ŻDK.Z daleka zauważyłam tłum, godzina 20- pomyślałam o tej porze wycieczka? Jakie było moje zdziwienie jak w okolicy poczty doszło do mnie ,że do tłum oczekujący na wejście do Domu Kultury.Fajnie ,znów pomyślałam ,zainteresowanie duże.Zatrzymałam się i czekam, ale nic nie posuwa się do przodu .Tak staliśmy dobre 20 minut,wpuszczono nas 20,20 do środka i oczywiście było opóźnienie.Trochę trwało jak każdy zostawił swoje okrycie w szatni a potem zajął miejsce.Myślę ,że można było wpuścić wszystkich dużo wcześniej i każdy spokojnie by zajmował swoje miejsce.Czy teraz będzie inaczej, zawsze tłumnie będziemy czekać na wejście,jakaś reklama,nowe rządy?Dobrze ,że wynagrodzili nam to artyści i reszta wieczoru była super miła.

Mysia

Postprzez Mysia » 7 lut 2016, o 22:25

IP: 46.113.35.10

Tydzień temu płaczące pracownice po panu Gronecie a za tydzień te same panie uśmiechnięte i zadowolone z nowym po dyrektora pozują do zdjęcia. Szybko zapomniały starego dyrektora

Powrót do